MÖBLER / Soffor / Soffa 8963596
nr 896 3596
Soffa
1800-tal, Gustaviasnk-stil, rödbetsad, Lös dyna + kuddar, längd: 180
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:53:22
1.900 kr
2.200 kr
2.600 kr